Mezoterapia igłowa pod oczy – poczuj piękno na nowo!

Zmarszczki to skutek ubytku kolagenu z naszej skóry. Powstają, ponieważ naskórek staje się mniej elastyczny oraz jędrny. Na skutek długotrwałego oddziaływania siły mechanicznej, czyli pracy mięśni na naszej twarzy, możemy zaobserwować linie, które najwcześniej pojawiają się w okolicach oczu. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiadamy.

Mezoterapia igłowa pod oczy – w jaki sposób działa?

Mezoterapia igłowa pod oczy to zabieg, który przede wszystkim jest bezpieczny oraz bardzo skuteczny. Polega na wstrzyknięciu pod skórę różnych peptydów, kwasu hialuronowego, witamin oraz antyoksydantów. Ich zadaniem jest naprężyć okolice oczu, aby wyeliminować tak zwane kurze łapki. Zabieg pobudza komórki do regeneracji dzięki czemu wytwarzają one ujędrniający kolagen.

Zabieg przede wszystkim jest bezpieczny, a proporcje substancji aplikowanych pod skórę są dobierane indywidualnie przez specjalistów. Proces wstrzyknięć jest szybki i całkowicie bezbolesny. Wszystko przez zastosowanie kremu znieczulającego. Skutecznie poprawia on komfort pacjenta.

Jakie są skutki mezoteriapii igłowej pod oczy?

Skutkiem mezoterapii igłowej pod oczy jest przede wszystkim większe poczucie piękna pacjentów. Zmarszczki w okolicy nad policzkami niestety są bardzo widoczne i często obniżają naszą pewność siebie. To właśnie tak zwane kurze łapki pojawiają się nawet od 25 roku życia.

Warto stosować mezoterapię szczególnie, gdy inne metody pielęgnacji nie dają nam odpowiednich rezultatów. Decydując się na taki nieinwazyjny zabieg możemy mieć gwarancję zadowolenia.

Mezoterapia sprawdzi się na ujednolicenie koloru w obrębie oczu. Mowa tutaj między innymi o przebarwieniach słonecznych oraz workach, czyli nadmiarów skóry. Przez to pacjenci mogą wydawać się zmęczeni oraz ospali. Zabieg ujędrnia i ściąga skórę nadając jej odpowiedniego napięcia. Eliminuje wszelkie zmiany koloru oraz rozświetla. Dzięki temu możemy cieszyć się odmłodzonym wyglądem całej twarzy.

Czy mezoteriapia igłowa pod oczy jest bezpieczna?

Mezoterapia igłowa pod oczy jest bezpieczna ze względu na swoją nieinwazyjność. Warto podkreślić, że aplikowane substancje naturalnie występują w naszym ciele. Jednak przez starzenie się komórek ich ilość znacząco spada. Zastosowanie igły w zabiegu zdecydowanie pomoże nam uniknąć blizn, a same substancje lepiej się wchłaniają.

Mezoterapia w okolicy oczu jest dobierana indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Cały zabieg kontrolowany jest przez profesjonalistów przez co możemy być pewni skuteczności. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku minutach od zabiegu.

Mezoterapia igłowa pod oczy to doskonały sposób, aby poczuć piękno młodych lat. Dzięki niej wyeliminujemy zmarszczki, kurze łapki oraz przebarwienia.