Powiększenie ust

Jaka jest najważniejsza funkcja ust? Pytanie niby proste, lecz odpowiedź może nastręczać trochę trudności. Przede wszystkim poprzez usta dostarczamy naszemu organizmowi pokarmu. Niewątpliwie ważna to funkcja. Jeśli nie będziemy jeść – umrzemy. Otwieramy usta do rozmowy, służą nam więc do komunikacji. To także ważne – człowiek jest istotą społeczną. Musi komunikować innym swoje myśli, uczucia i potrzeby. Jest jeszcze coś. Usta służą do całowania, czyli do wyrażania miłości. Czy to jest mniej ważne? Można wprawdzie przeżyć bez miłości, ale czy takie życie będzie miało sens i swój urok?

Szminki i barwniki od wieków służą kobietom, by mogły poprzez powiększanie ust przyciągnąć uwagę mężczyzn, by zasygnalizować, że są warte miłości i uwagi. W tym celu stosowały i stosują różnorakie środki.

Powiększanie ust – w poszukiwaniu rozwiązań

Okres powiększania piersi zmierza już chyba ku schyłkowi. Jeszcze dość często wszczepia się implanty, ale świadomość możliwych powikłań oraz dochodzące do głosu opinie, że lepsze piersi małe lecz naturalne niż duże sztuczne – robią swoje.

Na chwilę obecną coraz większym zainteresowaniem cieszy się powiększanie ust. To właśnie o ten zabieg pytają kobiety ostatnio częściej niż o powiększanie biustu. O ile niewielki rozmiar piersi można w jakimś stopniu zatuszować, to w wypadku małych ust nie pomoże nawet najlepszy makijaż.

Powiększanie ust w ramach medycyny estetycznej to przede wszystkim zastrzyki ze sztucznymi preparatami lub też przeszczep tkanki własnej. Jeszcze niedawno powszechne były zastrzyki z kolagenu, ale obecnie odchodzi się od tej metody.

Nowe technologie wymagają większych środków finansowych. Nie każdą kobietę stać na taki wydatek. Powiększanie ust jest stosunkowo bezpieczne, nie oznacza to jednak, że całkiem bezpieczne. W przypadku sztucznych preparatów trzeba się liczyć z możliwością uczulenia. To ryzyko zostało wyeliminowane dzięki testom uczuleniowym. Pozostaje problem zwłóknień lub stwardnień po kilku latach od zabiegu. Mogą nawet pojawić się małe guzki. Przemieszczający się wszczepiony materiał, zamiast poprawić urodę, zniszczy ją. To największe problemy, jakie obecnie napotyka powiększanie ust. Można tylko pocieszyć tym, że taki wszczepiony materiał daje się stosunkowo łatwo usunąć.

Naturalne powiększanie ust

Opis możliwych powikłań może przestraszyć. W praktyce nie zawsze jest tak źle, nie ma też gwarancji, że wszystko będzie dobrze. Usta są dość ruchliwą częścią ciała. Zarówno przyjmowanie pokarmu, jak i całowanie, wywołuje spory nacisk na wargi. Trzeba więc liczyć się z możliwością przemieszczenia.

Innym rozwiązaniem jest naturalne powiększanie ust. Jest to metoda stosunkowo tania i całkowicie bezpieczna, a równie skuteczna. Co się za nią kryje? Kryje się preparat CushyLpis Lip Plumper lub inne podobne do niego w działaniu. Efekt widać już po pierwszym użyciu, a im dalej – tym lepiej.

Pozostaje pytanie, dlaczego użycie CushyLips Lip Plumper określa się jako naturalne powiększanie ust.

W przeciwieństwie do medycznych zabiegów, w tym wypadku stosuje się naturalną metodę, czyli odżywianie i nawilżanie. Obecnie nie tylko powiększanie ust, ale inne działania kosmetyczne i pielęgnacyjne, sprowadzają się do tych dwóch zasad. Wszystko może być większe, jędrniejsze, a co za tym idzie – piękniejsze, jeśli tylko zostanie właściwie odżywione i nawilżone. W ten pozornie prosty sposób, który tak naprawdę jest wynikiem wielu lat badań i eksperymentów, można uzyskać zdumiewające efekty. Coraz częściej odchodzi się od niebezpiecznych bezpośrednich interwencji chirurgicznych na rzecz podobnych preparatów.